You are hereSekcija za visokogorsko planinarenje

Sekcija za visokogorsko planinarenje

UPRAVA

Mladen Pandurić, voditelj
Jasmina Cindori, prvi pomoćnik
Srećko Ladišić, drugi pomoćnik

Upravu sekcije čine tri člana, od kojih je jedan voditelj, a dva su pomoćnika voditelja.

CILJEVI

- Promicanje visokogorskog planinarenja i organiziranja entuzijasta-visokogoraca za poduzimanje tehnički i kondicijski zahtjevnijih planinarskih uspona i visokogorskih tura u visoke planine (prvenstveno Alpe).
- Organiziranje prezentacijskih predavanja u svrhu edukacije potencijalnih članova i informiranja šifreg kruga ljudi o radu SVP-a.
- Organiziranje lakših izleta i pohoda za buduće članove SVP-a s vježbama i treninzima na terenu.

ČLANSTVO

Član SVP-a može biti svaki član društva koji je zainteresiran za takav oblik planinarenja i koji je spreman uspješno sudjelovati na edukacijskim izletima SVP-a.
Novi član ima naziv Pridruženi član SVP-a, a nakon uspješno savladane teorije i prakse na najmanje tri visokogorska izleta preko 3000 m postaje Stalni član SVP-a.

PrilogVeličina
PRISTUPNICA__SVP_.doc361.5 KB