You are hereSastajanje

Sastajanje

Članovi se sastaju u Društvenoj prostoriji u podrumu zgrade HRT-a, Šenoina 1, svakog četvrtka u 18 sati.

Na našim sastancima:

• učlanjujemo nove članove i obnavljamo članarinu,

• dajemo detaljne planove za pojedini izlet,

• razmijenjujemo informacije vezane uz planirane izlete,

• upisujemo prijave za izlete,

• razmjenjujemo iskustva i fotografije s održanih izleta,

• družimo se...

Po potrebi i interesu članova, organiziramo prezentacije, promocije i slične aktivnosti.

Svake prve nedjelje u mjesecu družimo se kod planinarske kuće "Rudi Jurić" što je navedeno u planu izleta i u kalendaru. Redovito se radi na održavanju kuće, čišćenju i uređenju njena okoliša, kao i održavanju Koprivničkog planinarskog puta. U tim se prigodama, po potrebi, održavaju i praktične edukacije, prvenstveno za nove članove.

Uglavnom polazimo vlakom do stanice Kunovec - Subotica te idemo pješice do pl. kuće (oko 1 sat hoda).

Nakon druženja, edukacije ili radne akcije, odlazimo Koprivničkim planinarskim putem natrag u Koprivnicu (oko 3 sata hoda).

Do planinarske kuće "Rudi Jurić" možete doći i u vlastitom aranžmanu - pješice, trčeći, biciklom, rolama, a i automobilom preko Vinice.
Ovo posjednje najmanje preporučamo.

KALENDAR

Week of Travanj 17 2017