You are herePROLJEĆE NA BILOGORI

23.04.2017 - 07:30 - 18:00

PROLJEĆE NA BILOGORI

Nedelja , 23.4.2017.

HPD „Bilogora“ Bjelovar svake godine organizira na svom planinarskom domu „Kamenitovac“ kod Bjelovara susrete planinara pod nazivom „Proljeće na Bilogori“. Redovito se okupi više stotina planinara i pohod je redovito popraćen kamerama HTV-a.

TEŽINA : LAGANA STAZA

VISINSKA RAZLIKA: 150 m

POLAZAK : u 7.30 sati s parkirališta kod hotela „Podravina“ u Koprivnici

POHOD: (3-4 SATA S PAUZAMA) U program pohoda je na izbor predviđeno nekoliko staza u trajanju od 3-8 sati hoda. Mi ćemo većinom obići obilaznicu „Bilogorskim stazama“ u trajanju od 3-4 sata hoda zajedno s odmorima. Polazi se od planinarskog doma gdje se može kupiti dnevnik. Postoje četiri kontrolne točke, a kružnom stazom se vraća u dom. Tko ne želi hodati prema programu može šetati okolicom doma. Nakon povrtka u dom, slijedi odmor uz organizirano planinarsko druženje, glazbu i ponudu hrane i pića.

POVRATAK: u 16.30.sati polazak za Koprivnicu i dolazak do 18 sati.

CIJENA IZLETA: Za članove „Bila“ 30 kn, a za članove drugih društava 40 kn.

PRIJEVOZ: AUTOBUS

POTREBNA OPRENA: osnovna planinarska oprema, zaštita od kiše, nešto hrane i vode

PRIJAVE I UPLATE: četvrtkom u prostoriji Društva, najkasnije do 20.4.2017.

VODIČ: HANS , 091 / 251 05 71

NAPOMENA:Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu sa planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta obzirom na objektivne okolnosti na terenu te u slučaju nepredviđenih okolnosti.

PrilogVeličina
Proljeće na Bilogori - 2017..pdf229.41 KB