You are hereČlanstvo u savezima

Članstvo u savezima

HRVATSKI PLANINARSKI SAVEZ

HPD „BILO“ je član Hrvatskog planinarskog saveza u koji je učlanjeno preko 220 planinarskih društava i klubova. HPS preko svojih organa upravljanja i komisija djeluje na zajedničkim interesima članstva na mnogim područjima: od izdavanja članskog materijala, osiguranja članova, školovanja kadrova, izdavanja časopisa, vodiča, karata i sl., GSS-a, speologije, alpinizma i ekspedicija, održavanja planinarskih objekata i planinarskih puteva i dr.

HPS najboljim aktivistima pojedinih društava članica dodijeljuje priznanja, a jednom godišnje proglašavaju se najbolji dosezi društava i pojedinaca u različitim područjima djelovanja planinarske organizacije i planinarstva.

Na službenim web stranicama HPS-a www.plsavez.hr HPD „BILO“ objavljuje osnovne informacije o svojim aktivnostima.

ZAJEDNICA ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA KOPRIVNICE

HPD „BILO“ je član Zajednice športskih udruga grada Koprivnice koja okuplja 75. športskih organizacija i klubova na području grada. Zajednica prati rad članica i vrši raspodjelu sredstava iz proračuna grada, upravlja sportskim objektima i svake godine proglašava najbolje sportaše.

Više informacija na http://www.zsu-kc.hr/

KALENDAR